DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt

O firmie

Nasze sukcesy
Triodos Bank kontroluje ryzyko związane z USB za pomocą programu DeviceLock®

Triodos Bank został założony w 1980 roku w Holandii przez kilku wizjonerów, którzy wierzyli, że bank zorientowany na odpowiedzialne społecznie inwestycje przyczyniłby się do zdrowszej i bardziej zrównoważonej gospodarki. Reputacja banku jako wizjonera znajduje odzwierciedlenie nawet w jego polityce zarządzania bezpieczeństwem informatycznym. Poszukując sposobów zamknięcia luki w bezpieczeństwie spowodowanej USB, Triodos Bank zwrócił uwagę na oprogramowanie DeviceLock®.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
O firmie

O firmie

  • Firma DeviceLock, Inc. (dawniej SmartLine Inc) została założona w 1996 r. z myślą o dostarczaniu efektywnych i opłacalnych rozwiązań służących do zarządzania sieciami dla małych, średnich i dużych firm.


  • Już na początku naszą misją było zaprojektowanie oprogramowania, które będzie wydajne i wiarygodne w dziedzinie wymuszania polityki sieciowej, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej i intuicyjnej obsługi dla administratorów. Ponadto, przyjęliśmy za cel dostarczanie rozwiązań, które będą ekonomiczne i łatwe w integracji.


  • Opierając się na tych założeniach zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikatowy produkt DeviceLock® służący do wymuszania polityki bezpieczeństwa w odniesieniu do urządzeń osobistych.


  • DeviceLock, Inc. jest światowym liderem w dziedzinie kontroli bezpieczeństwa urządzeń punktu końcowego. Nasz produkt - DeviceLock® - jest obecnie zainstalowany na ponad dwóch milionach komputerów, w ponad 50 000 firm na całym świecie.


  • Obecnie rozwiązania firmy DeviceLock, Inc. przeznaczone są dla użytkowników systemów Windows. Nasze oprogramowanie jest efektywne zarówno w przypadku rozległych sieci, jak i pojedynczych stacji roboczych.


  • Wśród klientów firmy znajdują się czołowe korporacje zajmujące się doradztwem z zakresu integracji technologii i systemów, kilka największych amerykańskich i międzynarodowych banków, korporacje telekomunikacyjne i wiele instytucji rządowych oraz edukacyjnych.


  • DeviceLock, Inc. jest członkiem następujących programów i stowarzyszeń: Microsoft Independent Software Vendor Program (MSDN ISV), Intel® Software Partner Program, Fujitsu Siemens Computers Global Alliance, Sun Developer Connection Program (SDC), Citrix Developer Network.


  • Członkostwo firmy DeviceLock w stowarzyszeniu SanDisk® Enterprise Solutions Technology Alliance zapewnia naszym produktom pełną kompatybilność z napędem USB SanDisk Cruzer® Enterprise.
Przeczytaj, co mówią o nas nasi użytkownicy>>