DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt

O firmie

Nasze sukcesy
SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM, do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
O firmie

O firmie

  • Firma DeviceLock, Inc. (dawniej SmartLine Inc) została założona w 1996 r. z myślą o dostarczaniu efektywnych i opłacalnych rozwiązań służących do zarządzania sieciami dla małych, średnich i dużych firm.


  • Już na początku naszą misją było zaprojektowanie oprogramowania, które będzie wydajne i wiarygodne w dziedzinie wymuszania polityki sieciowej, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej i intuicyjnej obsługi dla administratorów. Ponadto, przyjęliśmy za cel dostarczanie rozwiązań, które będą ekonomiczne i łatwe w integracji.


  • Opierając się na tych założeniach zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikatowy produkt DeviceLock® służący do wymuszania polityki bezpieczeństwa w odniesieniu do urządzeń osobistych.


  • DeviceLock, Inc. jest światowym liderem w dziedzinie kontroli bezpieczeństwa urządzeń punktu końcowego. Nasz produkt - DeviceLock® - jest obecnie zainstalowany na ponad dwóch milionach komputerów, w ponad 50 000 firm na całym świecie.


  • Obecnie rozwiązania firmy DeviceLock, Inc. przeznaczone są dla użytkowników systemów Windows. Nasze oprogramowanie jest efektywne zarówno w przypadku rozległych sieci, jak i pojedynczych stacji roboczych.


  • Wśród klientów firmy znajdują się czołowe korporacje zajmujące się doradztwem z zakresu integracji technologii i systemów, kilka największych amerykańskich i międzynarodowych banków, korporacje telekomunikacyjne i wiele instytucji rządowych oraz edukacyjnych.


  • DeviceLock, Inc. jest członkiem następujących programów i stowarzyszeń: Microsoft Independent Software Vendor Program (MSDN ISV), Intel® Software Partner Program, Fujitsu Siemens Computers Global Alliance, Sun Developer Connection Program (SDC), Citrix Developer Network.


  • Członkostwo firmy DeviceLock w stowarzyszeniu SanDisk® Enterprise Solutions Technology Alliance zapewnia naszym produktom pełną kompatybilność z napędem USB SanDisk Cruzer® Enterprise.
Przeczytaj, co mówią o nas nasi użytkownicy>>