DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt

O firmie

Nasze sukcesy
Londyńska policja wybiera oprogramowanie DeviceLock® do ochrony portów USB w swoich komputerach

Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, którego celem jest usprawnienie wymiany informacji między siłami policyjnymi, stało się jeszcze ważniejsze. Ponieważ współpraca ta wiąże się z przesyłaniem ściśle poufnych danych, policja zastosowała najnowocześniejsze środki w celu uniknięcia za wszelką cenę wycieku danych, zapewnienia ochrony jej elektronicznych granic i zabezpieczenia integralności jej informacji. Oprócz kompleksowej polityki bezpieczeństwa IT zaimplementowano rozwiązanie do ochrony urządzeń końcowych DeviceLock® w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem elektronicznym i transmisją danych na urządzenia mobilne jak również identyfikacji i zabezpieczenia wszystkich potencjalnych punktów wycieku danych elektronicznych.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
O firmie

O firmie

  • Firma DeviceLock, Inc. (dawniej SmartLine Inc) została założona w 1996 r. z myślą o dostarczaniu efektywnych i opłacalnych rozwiązań służących do zarządzania sieciami dla małych, średnich i dużych firm.


  • Już na początku naszą misją było zaprojektowanie oprogramowania, które będzie wydajne i wiarygodne w dziedzinie wymuszania polityki sieciowej, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej i intuicyjnej obsługi dla administratorów. Ponadto, przyjęliśmy za cel dostarczanie rozwiązań, które będą ekonomiczne i łatwe w integracji.


  • Opierając się na tych założeniach zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikatowy produkt DeviceLock® służący do wymuszania polityki bezpieczeństwa w odniesieniu do urządzeń osobistych.


  • DeviceLock, Inc. jest światowym liderem w dziedzinie kontroli bezpieczeństwa urządzeń punktu końcowego. Nasz produkt - DeviceLock® - jest obecnie zainstalowany na ponad dwóch milionach komputerów, w ponad 50 000 firm na całym świecie.


  • Obecnie rozwiązania firmy DeviceLock, Inc. przeznaczone są dla użytkowników systemów Windows. Nasze oprogramowanie jest efektywne zarówno w przypadku rozległych sieci, jak i pojedynczych stacji roboczych.


  • Wśród klientów firmy znajdują się czołowe korporacje zajmujące się doradztwem z zakresu integracji technologii i systemów, kilka największych amerykańskich i międzynarodowych banków, korporacje telekomunikacyjne i wiele instytucji rządowych oraz edukacyjnych.


  • DeviceLock, Inc. jest członkiem następujących programów i stowarzyszeń: Microsoft Independent Software Vendor Program (MSDN ISV), Intel® Software Partner Program, Fujitsu Siemens Computers Global Alliance, Sun Developer Connection Program (SDC), Citrix Developer Network.


  • Członkostwo firmy DeviceLock w stowarzyszeniu SanDisk® Enterprise Solutions Technology Alliance zapewnia naszym produktom pełną kompatybilność z napędem USB SanDisk Cruzer® Enterprise.
Przeczytaj, co mówią o nas nasi użytkownicy>>