DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
Londyńska policja wybiera oprogramowanie DeviceLock® do ochrony portów USB w swoich komputerach

Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, którego celem jest usprawnienie wymiany informacji między siłami policyjnymi, stało się jeszcze ważniejsze. Ponieważ współpraca ta wiąże się z przesyłaniem ściśle poufnych danych, policja zastosowała najnowocześniejsze środki w celu uniknięcia za wszelką cenę wycieku danych, zapewnienia ochrony jej elektronicznych granic i zabezpieczenia integralności jej informacji. Oprócz kompleksowej polityki bezpieczeństwa IT zaimplementowano rozwiązanie do ochrony urządzeń końcowych DeviceLock® w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem elektronicznym i transmisją danych na urządzenia mobilne jak również identyfikacji i zabezpieczenia wszystkich potencjalnych punktów wycieku danych elektronicznych.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nasze sukcesy

Devicelock® - Nasze sukcesy

Cambridge Building Society instaluje DeviceLock® w celu kontroli urządzeń USB

 

Klient

W całej sieci Cambridge Building Society, obejmującej 23 biura i oddziały w całej Wschodniej Anglii, pracuje 200 osób. Jest to niezależne, lokalne stowarzyszenie, które od 1850 roku odgrywa główną rolę w rozwoju lokalnej własności mieszkaniowej. Jego celem jest "oferowanie konkurencyjnych stawek oprocentowania zarówno osobom oszczędzającym, jak i pożyczającym oraz świadczenie klientom usługi najwyższej jakości za pośrednictwem dogodnie usytuowanych biur".

W 2006 roku Cambridge Building Society zdobył przyznawane przez magazyn What Mortgage nagrody "Best Regional Lender over 2 Years" oraz "Best Regional Lender over 5 Years". Ponadto, został finalistą w kategorii "Best Regional Lender over 10 Years".

Potrzeba

Jak każda instytucja finansowa, Cambridge Building Society podlega surowym regulacjom bezpieczeństwa. Aby dysponować nowoczesną ochroną, stowarzyszenie zaktualizowało ostatnio swoje zabezpieczenia w celu zapewnienia sobie ochrony przed wirusami, trojanami, robakami i kradzieżą danych.

Stowarzyszenie wykorzystuje serwer Windows 2003, a większość stacji roboczych działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 2000. Aktualizacje stanowiły doskonałą okazję do odcięcia stacji roboczych, tak aby uniemożliwić użytkownikom podłączenie do sieci zewnętrznych urządzeń - takich jak iPody i aparaty cyfrowe .

Wymagało to zainstalowania oprogramowania, które współdziałałoby z Active Directory i uniemożliwiłoby nieautoryzowany dostęp do sterowników umożliwiających importowanie lub eksportowanie danych.

Rozwiązanie

Dział IT Cambridge Building Society przeprowadził kompleksowe rozeznanie dostępnych na rynku programów, a następnie przetestował DeviceLock® oraz kilka innych rozwiązań konkurencyjnych (takich jak DeviceWall, Sanctuary Device Control, Safend Protector itd.). Ostatecznym zwycięzcą został DeviceLock®, który obecnie jest instalowany w sieci stowarzyszenia.

Wybrano DeviceLock, ponieważ uwzględniał wszystkie obszary, jakie zostały zidentyfikowane w ocenie bezpieczeństwa przeprowadzonej przez dział II oraz w wyniku zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych audytów. Potwierdza to Trevor Tannenbaum, wicedyrektor stowarzyszenia "Wybraliśmy oprogramowanie DeviceLock głównie dlatego, że okazał się on nie tylko niezwykle skuteczny, ale również oferował wyjątkowy stosunek ceny do jakości - najlepszy w porównaniu z innymi przetestowanymi przez nas produktami".Pobierz darmową wersję testową i wypróbuj oprogramowanie DeviceLock® już teraz!