DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
Cambridge Building Society instaluje DeviceLock® w celu kontroli urządzeń USB

Dział IT brytyjskiego towarzystwa budowlanego Cambridge Building Society przeprowadził kompleksowe rozeznanie dostępnych na rynku programów, a następnie przetestował DeviceLock® oraz kilka innych rozwiązań konkurencyjnych (takich jak DeviceWall, Sanctuary Device Control, Safend Protector itd.). Ostatecznym zwycięzcą został DeviceLock®, który obecnie jest instalowany w sieci stowarzyszenia.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nasze sukcesy

Devicelock® - Nasze sukcesy

Cambridge Building Society instaluje DeviceLock® w celu kontroli urządzeń USB

 

Klient

W całej sieci Cambridge Building Society, obejmującej 23 biura i oddziały w całej Wschodniej Anglii, pracuje 200 osób. Jest to niezależne, lokalne stowarzyszenie, które od 1850 roku odgrywa główną rolę w rozwoju lokalnej własności mieszkaniowej. Jego celem jest "oferowanie konkurencyjnych stawek oprocentowania zarówno osobom oszczędzającym, jak i pożyczającym oraz świadczenie klientom usługi najwyższej jakości za pośrednictwem dogodnie usytuowanych biur".

W 2006 roku Cambridge Building Society zdobył przyznawane przez magazyn What Mortgage nagrody "Best Regional Lender over 2 Years" oraz "Best Regional Lender over 5 Years". Ponadto, został finalistą w kategorii "Best Regional Lender over 10 Years".

Potrzeba

Jak każda instytucja finansowa, Cambridge Building Society podlega surowym regulacjom bezpieczeństwa. Aby dysponować nowoczesną ochroną, stowarzyszenie zaktualizowało ostatnio swoje zabezpieczenia w celu zapewnienia sobie ochrony przed wirusami, trojanami, robakami i kradzieżą danych.

Stowarzyszenie wykorzystuje serwer Windows 2003, a większość stacji roboczych działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 2000. Aktualizacje stanowiły doskonałą okazję do odcięcia stacji roboczych, tak aby uniemożliwić użytkownikom podłączenie do sieci zewnętrznych urządzeń - takich jak iPody i aparaty cyfrowe .

Wymagało to zainstalowania oprogramowania, które współdziałałoby z Active Directory i uniemożliwiłoby nieautoryzowany dostęp do sterowników umożliwiających importowanie lub eksportowanie danych.

Rozwiązanie

Dział IT Cambridge Building Society przeprowadził kompleksowe rozeznanie dostępnych na rynku programów, a następnie przetestował DeviceLock® oraz kilka innych rozwiązań konkurencyjnych (takich jak DeviceWall, Sanctuary Device Control, Safend Protector itd.). Ostatecznym zwycięzcą został DeviceLock®, który obecnie jest instalowany w sieci stowarzyszenia.

Wybrano DeviceLock, ponieważ uwzględniał wszystkie obszary, jakie zostały zidentyfikowane w ocenie bezpieczeństwa przeprowadzonej przez dział II oraz w wyniku zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych audytów. Potwierdza to Trevor Tannenbaum, wicedyrektor stowarzyszenia "Wybraliśmy oprogramowanie DeviceLock głównie dlatego, że okazał się on nie tylko niezwykle skuteczny, ale również oferował wyjątkowy stosunek ceny do jakości - najlepszy w porównaniu z innymi przetestowanymi przez nas produktami".Pobierz darmową wersję testową i wypróbuj oprogramowanie DeviceLock® już teraz!