DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM, do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nasze sukcesy

Devicelock® - Nasze sukcesy

SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

 

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. Na swej stronie internetowej SAIC twierdzi, że "przywiązuje ogromną wagę do tego, jaki wpływ na bezpieczeństwo mają wszystkie jej decyzje". SAIC podejmuje się ważnych projektów, które ustanawiają standard dla bezpieczeństwa w danej dziedzinie. Współpracuje na przykład z University of California, San Diego School of Medicine, nad projektem znanym jako PCASSO (Patient-Centered Access to Secure Systems Online).


SAIC przywiązuje taką samą wagę do bezpieczeństwa danych w odniesieniu do swoich wewnętrznych sieci IT. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM , do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Rozważano zamknięcie portów w BIOS-ie; uznano jednak, że jest to zbyt drastyczne podejście do rozwiązania tak prostego problemu. Chciano, aby użytkownicy mogli korzystać z urządzeń na swoich stacjach roboczych w razie konieczności. Ustawienie osobnych zezwoleń na każdym komputerze PC byłoby czasochłonnym procesem, szczególnie że personel IT podejmował decyzje dotyczące systemów obsługiwanych przez 300 pracowników w ich siedzibie. Ostatecznie zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji. Instalacja była prosta, a personel IT jest zadowolony z rozwiązania.Pobierz darmową wersję testową i wypróbuj oprogramowanie DeviceLock® już teraz!