DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
Londyńska policja wybiera oprogramowanie DeviceLock® do ochrony portów USB w swoich komputerach

Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, którego celem jest usprawnienie wymiany informacji między siłami policyjnymi, stało się jeszcze ważniejsze. Ponieważ współpraca ta wiąże się z przesyłaniem ściśle poufnych danych, policja zastosowała najnowocześniejsze środki w celu uniknięcia za wszelką cenę wycieku danych, zapewnienia ochrony jej elektronicznych granic i zabezpieczenia integralności jej informacji. Oprócz kompleksowej polityki bezpieczeństwa IT zaimplementowano rozwiązanie do ochrony urządzeń końcowych DeviceLock® w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem elektronicznym i transmisją danych na urządzenia mobilne jak również identyfikacji i zabezpieczenia wszystkich potencjalnych punktów wycieku danych elektronicznych.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nasze sukcesy

Devicelock® - Nasze sukcesy

SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

 

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. Na swej stronie internetowej SAIC twierdzi, że "przywiązuje ogromną wagę do tego, jaki wpływ na bezpieczeństwo mają wszystkie jej decyzje". SAIC podejmuje się ważnych projektów, które ustanawiają standard dla bezpieczeństwa w danej dziedzinie. Współpracuje na przykład z University of California, San Diego School of Medicine, nad projektem znanym jako PCASSO (Patient-Centered Access to Secure Systems Online).


SAIC przywiązuje taką samą wagę do bezpieczeństwa danych w odniesieniu do swoich wewnętrznych sieci IT. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM , do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Rozważano zamknięcie portów w BIOS-ie; uznano jednak, że jest to zbyt drastyczne podejście do rozwiązania tak prostego problemu. Chciano, aby użytkownicy mogli korzystać z urządzeń na swoich stacjach roboczych w razie konieczności. Ustawienie osobnych zezwoleń na każdym komputerze PC byłoby czasochłonnym procesem, szczególnie że personel IT podejmował decyzje dotyczące systemów obsługiwanych przez 300 pracowników w ich siedzibie. Ostatecznie zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji. Instalacja była prosta, a personel IT jest zadowolony z rozwiązania.Pobierz darmową wersję testową i wypróbuj oprogramowanie DeviceLock® już teraz!