DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM, do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nowości

Devicelock® - Nowości

Opublikowano właśnie dwa nowe biuletyny informacyjne: "DeviceLock Virtual DLP: Overview & Scenarios" oraz "DeviceLock Virtual DLP for Remote Virtualization-Based BYOD"

2014-02-06

Obecnie, coraz więcej organizacji korzysta z różnego rodzaju rozwiązań do wirtualizacji zdalnej w celu zredukowania wydatków operacyjnych IT oraz uproszczenia obsługi i wsparcia technicznego dla struktury IT. Funkcja DeviceLock Virtual DLP rozszerza zasięg ochrony przed wyciekami danych DeviceLock na różne scenariusze wirtualnych środowisk komputerowych.

Zdalna wirtualizacja to wirtualizacja pulpitów i aplikacji, a także rozwiązania typu VHD/VDI. DeviceLock Virtual DLP obsługuje najpopularniejsze rozwiązania zdalnej wirtualizacji, włącznie z Microsoft RDS, Citrix XenApp, Citrix XenDesktop i VMware Horizon View.

Pobierz: "DeviceLock Virtual DLP for Remote Virtualization-Based BYOD" i "DeviceLock Virtual DLP: Overview & Scenarios"

Archiwum nowości