DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
Londyńska policja wybiera oprogramowanie DeviceLock® do ochrony portów USB w swoich komputerach

Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, którego celem jest usprawnienie wymiany informacji między siłami policyjnymi, stało się jeszcze ważniejsze. Ponieważ współpraca ta wiąże się z przesyłaniem ściśle poufnych danych, policja zastosowała najnowocześniejsze środki w celu uniknięcia za wszelką cenę wycieku danych, zapewnienia ochrony jej elektronicznych granic i zabezpieczenia integralności jej informacji. Oprócz kompleksowej polityki bezpieczeństwa IT zaimplementowano rozwiązanie do ochrony urządzeń końcowych DeviceLock® w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem elektronicznym i transmisją danych na urządzenia mobilne jak również identyfikacji i zabezpieczenia wszystkich potencjalnych punktów wycieku danych elektronicznych.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nowości

Devicelock® - Nowości

DeviceLock® DLP Suite 8.3 już dostępny!

2018-07-23

Co nowego w wersji DeviceLock 8.3:


 • NetworkLock: Dodano nowe serwisy dla protokołu File Sharing: MEGA i GitHub.
 • NetworkLock: Ulepszono kontrolę serwisu 4shared dla protokołu File Sharing.
 • NetworkLock: Ulepszono kontrolę poczty Web Mail dla serwisu Gmail
 • NetworkLock: Ulepszono kontrolę Skypa. Dodano obsługę nowych wersji Skypa (8.x i 12.x).
 • NetworkLock: Ulepszono wsparcie dla protokołu SMB.
 • ContentLock / Discovery: Dodano nową metodę analizy treści - "Digital Fingerprints". Cyfrowy odcisk palca jest to technika, którą DeviceLock wykorzystuje do identyfikacji danych kopiowanych na zewnętrzne nośniki jak równierz wysyłanych przez sieć. Technika ta bazuje na koncepcji mapowania dokumentów lub plików do zbiorów krótkich łańcuchów alfanumerycznych (skrótów), określanych jako cyfrowe odciski palców, które w sposób unikalny pozwalają na identyfikację i klasyfikację danych przechowywanych w dokumencie lub pliku. Cyfrowe odciski palców mogą służyć do identyfikacji całych dokumentów/plików, a także fragmentów dokumentów, które zostały utworzone na bazie oryginalnego pliku.Odciski palców pozwalają na wiarygodną identyfikację zawartości dokumentu, pomimo możliwych zniekształceń spowodowanych przez dodanie nieistotnych informacji (pojedyncze znaki, nieistotne słowa itp.).
 • ContentLock / Discovery: Dodano funkcję pozwalającą na określenie niestandardowych właściwości dokumentów dla nowych formatów plików MS Office i plików PDF.
 • ContentLock / Discovery: Dodano do grupy właściwości dokumentów możliwość klasyfikacji dokumentów w oparciu o metodę Boldon James dla nowych formatów dokumentów MS Office i plików PDF.
 • ContentLock / Discovery: Dodano nowe opcje w szablonach dla zwykłych wyrażeń i wyrażeń regularnych: "Rozróżnienie wielkości liter",
 • ContentLock / Discovery: Ulepszono wykrywanie dokumentów AutoCad i Visio zabezpieczonych hasłem.
 • ContentLock / Discovery/ Search Server: Ulepszono wyodrębnianie tekstu z plików .pdf i .wpd.
 • DeviceLock: Dodano wsparcie dla systemu Windows 10 ver. 1803.
 • DeviceLock: DeviceLock Enterprise Server wspiera komunikację z SQL Server w oparciu o sterowniki z TLS 1.1 i TLS 1.2.
 • DeviceLock: Dodano nowy typ zdarzenia w Audit Log: "Warning".

Archiwum nowości