DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM, do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nowości

Devicelock® - Nowości

DeviceLock oferuje specjalne rabaty na przejście z produktów Wave Systems/Safend oraz innego oprogramowania DLP, dla którego producenci zakończyli wsparcie

2016-02-29

DeviceLock, Inc., światowy lider oprogramowania do ochrony przed wyciekami danych, informuje o wprowadzeniu programu przejścia z niedawno zarzuconej linii produktów DLP firmy Wave Technologies - Safend Protector - oraz innych produktów DLP innych producentów, dla których zakończono już wsparcie.

Nowy program pozwala firmom i organizacjom, które aktualnie korzystają z nie wspieranego oprogramowania, na utrzymanie zgodności ze swoją wewnętrzną i zewnętrzną polityką ochrony danych poprzez proste i opłacalne zastąpienie tego oprogramowania całkowicie wspieranym i wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem DeviceLock.

DeviceLock dostarcza swoje rozwiązania od 1996 roku, zapewniając kontrolę punktów końcowych i ochronę najbardziej wrażliwych na wycieki danych środowisk, m.in. służby zdrowia, instytucji rządowych, przemysłu zbrojeniowego, firm farmaceutycznym, uczelni, organizacji finansowych i centrów badawczych w ponad 100 krajach.

Przez ograniczony okres czasu, DeviceLock oferuje klientom Safend Protector oraz innego wycofanego oprogramowania DLP możliwość przejścia na rozwiązanie DeviceLock po znacząco obniżonych kosztach. Program ten traktuje klientów w/w oprogramowania jako klientów powracających do oprogramowania DeviceLock i oferuje im zamianę licencji w stosunku jeden do jednego.

Jesteśmy wielce zaniepokojeni problemami z jakimi borykają się firmy na skutek wycofania się z rynku na przestrzeni kilku ostatnich lat kilku producentów oprogramowania DLP.” powiedział Vladimir Chernavsky, wiceprezes amerykańskiego oddziału DeviceLock, Inc. “Nasz program powstał po to, aby pomóc firmom, które cierpią z powodu poważnych problemów związanych z korzystaniem z niewspieranego już oprogramowania DLP i wpływu tego faktu na poziom bezpieczeństwa. DeviceLock od 20 lat jest liderem rynku i wciąż się rozwija.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać pod adresem devicelock@itxon.pl.

Archiwum nowości