DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
Londyńska policja wybiera oprogramowanie DeviceLock® do ochrony portów USB w swoich komputerach

Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, którego celem jest usprawnienie wymiany informacji między siłami policyjnymi, stało się jeszcze ważniejsze. Ponieważ współpraca ta wiąże się z przesyłaniem ściśle poufnych danych, policja zastosowała najnowocześniejsze środki w celu uniknięcia za wszelką cenę wycieku danych, zapewnienia ochrony jej elektronicznych granic i zabezpieczenia integralności jej informacji. Oprócz kompleksowej polityki bezpieczeństwa IT zaimplementowano rozwiązanie do ochrony urządzeń końcowych DeviceLock® w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem elektronicznym i transmisją danych na urządzenia mobilne jak również identyfikacji i zabezpieczenia wszystkich potencjalnych punktów wycieku danych elektronicznych.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nowości

Devicelock® - Nowości

DeviceLock zapobiega wyciekom danych z komputerów firmowych przez protokół MTP do lokalnie podłączonych urządzeń przenośnych

2013-11-16

DeviceLock, Inc., światowy lider rozwiązań do ochrony przed wyciekami danych, informuje o rozszerzeniu funkcjonalności oprogramowania DeviceLock Endpoint DLP Suite o możliwość kontroli synchronizacji danych pomiędzy komputerami a lokalnie podłączonymi smartfonami i tabletami korzystającymi z protokołu Media Transfer Protocol (MTP).

Nowa funkcja pozwala na monitorowanie, blokowanie, logowanie, shadowing i powiadamianie o nieautoryzowanych transferach danych z komputerów firmowych do urządzeń przenośnych Android i Windows Phone podłączonych przez USB i korzystających z protokołu MTP. Co więcej, zdarzenia i logi shadowingu są zapisywane przy próbie przesyłu, a także można przesyłać powiadomienia do administratorów bezpieczeństwa i firmowych systemów zarządzania zdarzeniami bezpieczeństwa i informacjami poprzez standardowe protokoły SMTP i SNMP.

Z powodu zagrożenia wyciekiem danych, niekontrolowane synchronizacje danych poprzez MTP między komputerami firmowymi i lokalnie podłączonymi urządzeniami Android i Windows Phone stały się ostatnio dużym problemem dla naszych klientów,” tłumaczy Ashot Oganesyan, założyciel i dyrektor techniczny DeviceLock. “Dodając funkcjonalność monitorowania i kontroli transmisji MTP na stacjach końcowych, DeviceLock rozszerzył poziom ochrony przed wyciekami danych oraz zademonstrował że wcią ma na celu dostarczanie najlepszego rozwiązania DLP dla przedsiębiorstw każdego typu.

Archiwum nowości