DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt
Nasze sukcesy
Londyńska policja wybiera oprogramowanie DeviceLock® do ochrony portów USB w swoich komputerach

Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, którego celem jest usprawnienie wymiany informacji między siłami policyjnymi, stało się jeszcze ważniejsze. Ponieważ współpraca ta wiąże się z przesyłaniem ściśle poufnych danych, policja zastosowała najnowocześniejsze środki w celu uniknięcia za wszelką cenę wycieku danych, zapewnienia ochrony jej elektronicznych granic i zabezpieczenia integralności jej informacji. Oprócz kompleksowej polityki bezpieczeństwa IT zaimplementowano rozwiązanie do ochrony urządzeń końcowych DeviceLock® w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem elektronicznym i transmisją danych na urządzenia mobilne jak również identyfikacji i zabezpieczenia wszystkich potencjalnych punktów wycieku danych elektronicznych.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Nowości

Devicelock® - Nowości

DeviceLock oferuje specjalne rabaty na przejście z produktów Wave Systems/Safend oraz innego oprogramowania DLP, dla którego producenci zakończyli wsparcie

2016-02-29

DeviceLock, Inc., światowy lider oprogramowania do ochrony przed wyciekami danych, informuje o wprowadzeniu programu przejścia z niedawno zarzuconej linii produktów DLP firmy Wave Technologies - Safend Protector - oraz innych produktów DLP innych producentów, dla których zakończono już wsparcie.

Nowy program pozwala firmom i organizacjom, które aktualnie korzystają z nie wspieranego oprogramowania, na utrzymanie zgodności ze swoją wewnętrzną i zewnętrzną polityką ochrony danych poprzez proste i opłacalne zastąpienie tego oprogramowania całkowicie wspieranym i wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem DeviceLock.

DeviceLock dostarcza swoje rozwiązania od 1996 roku, zapewniając kontrolę punktów końcowych i ochronę najbardziej wrażliwych na wycieki danych środowisk, m.in. służby zdrowia, instytucji rządowych, przemysłu zbrojeniowego, firm farmaceutycznym, uczelni, organizacji finansowych i centrów badawczych w ponad 100 krajach.

Przez ograniczony okres czasu, DeviceLock oferuje klientom Safend Protector oraz innego wycofanego oprogramowania DLP możliwość przejścia na rozwiązanie DeviceLock po znacząco obniżonych kosztach. Program ten traktuje klientów w/w oprogramowania jako klientów powracających do oprogramowania DeviceLock i oferuje im zamianę licencji w stosunku jeden do jednego.

Jesteśmy wielce zaniepokojeni problemami z jakimi borykają się firmy na skutek wycofania się z rynku na przestrzeni kilku ostatnich lat kilku producentów oprogramowania DLP.” powiedział Vladimir Chernavsky, wiceprezes amerykańskiego oddziału DeviceLock, Inc. “Nasz program powstał po to, aby pomóc firmom, które cierpią z powodu poważnych problemów związanych z korzystaniem z niewspieranego już oprogramowania DLP i wpływu tego faktu na poziom bezpieczeństwa. DeviceLock od 20 lat jest liderem rynku i wciąż się rozwija.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać pod adresem devicelock@itxon.pl.

Archiwum nowości