DeviceLock®
NIE POZWÓL, ABY TWOJE DANE UCIEKAŁY CI
PRZEZ PALCE
 

    Produkty     Kup Teraz     Do pobrania     Pomoc     O firmie     Kontakt

Inni o nas

Nasze sukcesy
SAIC kontroluje zagrożenia związane z otwartymi portami urządzeń za pomocą oprogramowania DeviceLock®

Jedna z największych firm świadczących usługi integracji technologii i systemów informatycznych dla rządu, służby zdrowia i biznesu, Science Applications International Corporation (SAIC), rozwinęła swój wielomiliardowy interes dzięki podejmowaniu decyzji IT, które były zarówno mądre, jak i bezpieczne. W jednej z siedzib firmy personel IT zauważył, że urządzenia ze stacją dyskietek i CD-ROM, do których zwykli użytkownicy mają otwarty dostęp, mogą stanowić lukę w bezpieczeństwie i podjęli działania w celu odcięcia takich urządzeń. Zdecydowano się na zainstalowanie oprogramowania DeviceLock® ze względu na jego stosunkowo łatwą implementację oraz możliwość dostosowania przez administratora systemu otwartych/zamkniętych ustawień urządzeń PC z centralnej lokalizacji.

Więcej>>

 
www.devicelock.pl
/
DeviceLock
/
Inni o nas

Inni o nas

"Jednym z celów Microsoftu jest pomaganie firmom i użytkownikom domowym w tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy. Poprzez współpracę z firmą DeviceLock, Inc. - która promuje proaktywną ochronę sieci poprzez swój produkt DeviceLock - pomagamy w rozszerzeniu ochrony informacji poza metody antywirusowe i zapory sieciowe na obszar urządzeń USB i innego sprzętu Plug and Play - FireWire, Wi-Fi, Bluetooth a nawet płyty CD-ROM."

Paul Randle, Windows Client Product Manager, Microsoft UK

"Od 2005 roku londyńska Policja pomyślnie wykorzystuje program DeviceLock do zarządzania bezpieczeństwem urządzeń w całej firmie. Dzięki temu mamy centralną kontrolę dostępu do urządzeń i możemy przeprowadzać audyt informacji przenoszonych z chronionego środowiska na nośniki wymienne. Dzięki programowi DeviceLock stworzyliśmy wydajne mechanizmy monitorowania - teraz mamy pewność, że nasze poufne dane są bezpieczne."

Gary Brailsford, City of London Police

"Keyloggery są w wielu przypadkach największą zmorą przedsiębiorstw. Dla osoby z niecnymi zamiarami zainstalowanie takiego programu na komputerze i rozpoczęcie wysysania poufnych danych nie jest żadnym problemem - trwa to tylko chwilę. Może to zrobić nawet sześcioletnie dziecko - dowodzi tego eksperyment przeprowadzony ostatnio w bardzo dobrze zabezpieczonym budynku. Dzięki programowi DeviceLock mamy pewność, że nie jesteśmy już podatni na takie ataki."

Craig Thomas, Irwin Mitchell

"Program taki jak DeviceLock, w połączeniu z odpowiednią polityką autoryzacji, pozwala na precyzyjne zdefiniowanie osób, które mogą przenosić dane, na przykład, na pendrive'ach. Mamy także możliwość kontrolowania danych, które pracownicy zabierają ze sobą do domu."

John Verkooijen, Stahl

"DeviceLock uporządkował naszą sieć, w której 850 użytkowników mogło uzyskiwać dostęp do potencjalnie dużych plików i zapisywać je na serwerach plików. Zanim nabyliśmy DeviceLock specjaliści z naszego działu IT nie byli świadomi skali problemu, ani też nie mieli możliwości kontrolowania dostępu użytkowników do urządzeń - oczywiście poza całkowitym wyłączeniem USB."

Mike Harrod, Christ's Hospital

"Głównym powodem, dla którego wybraliśmy program DeviceLock było nie tylko to, że jest bardzo efektywny, ale także prezentuje niewiarygodnie korzystny stosunek ceny do jakości. Stosunek ten jest nie do pobicia w przypadku wszystkich innych programów, jakie testowaliśmy (między innymi: DeviceWall, Sanctuary Device Control, Safend Protector itp.)."

Trevor Tannenbaum, Cambridge Building Society

"Dzięki Waszemu rozwiązaniu użytkownicy nie mogą uzyskiwać dostępu do urządzeń bez naszej wiedzy czy zgody. Bez programu DeviceLock nie mogliśmy monitorować podłączania nieznanych urządzeń i musieliśmy się liczyć z ryzykiem wystąpienia infekcji wirusa lub trojana."

David Matthewman, Norwich and Peterborough Building Society

"DeviceLock był programem, który najlepiej spełniał nasze wymagania. Nie mieliśmy żadnych problemów podczas implementacji aplikacji. Fakt, ludzie nie lubią, gdy ich wolność jest ograniczana w dziedzinie podłączania urządzeń do komputerów poprzez USB i inne porty, jednak nasi pracownicy zaakceptowali to jako wymóg bezpieczeństwa."

M. van de Meent, Triodos Bank

"W naszej firmie tylko osoby uprzywilejowane mogą uzyskiwać dostęp do stacji dyskietek, napędów CD-ROM, ZIP oraz innych portów komputera.

Szukałem w Internecie narzędzi, które pozwoliłyby na kontrolowanie takiego dostępu. Jedynym rozwiązaniem, które pozwala na zabezpieczenie dostępu do urządzeń w firmowej sieci (gdzie wykorzystywane są systemy WinNT, W2K oraz WinXP) okazał się być DeviceLock.

Ponadto, jest to jedyny znaleziony przeze mnie program, który nie obniża poziomu bezpieczeństwa, gdy użytkownicy korzystają z wiersza poleceń DOS.

Doskonały produkt."

Avery Hilditch, BAE SYSTEMS

"Nareszcie rozwiązaliśmy problem z użytkownikami, którzy instalowali nieautoryzowane oprogramowanie na firmowych komputerach. DeviceLock jest łatwy w użyciu i, co najważniejsze, świetnie spełnia swoje zadanie..."

Pat Hanks, Accu-Tech Corporation

"Wasze oprogramowanie świetnie spisuje się w naszej firmie. W naszej sieci pracuje około 100 użytkowników a zarządzanie dostępem do dysków i innych urządzeń służących do przechowywania danych nie stanowi żadnego problemu."

Markus Jolas, KBM Motorfahrzeuge GmbH&Co. KG